Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Креми для шкіри обличчя

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Призначення
Тип шкіри
Час застосування
Ступінь захисту
Вік
Об'єм
Бренд
Країна виробник
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Крем для обличчя, основні види, як обрати

Зараз існує колосальна кількість кремів, але через таке розмаїття дуже важко правильно обрати крем. Тому давайте розбиратись, який крем потрібен саме Тобі!

Що таке цей «крем для обличчя»?

Крем – косметичний засіб, для обличчя, який має дуже багато корисних функцій для Вашої шкіри і розділяються вони по основним властивостям та час застосування.

По часу застосування вони діляться на:

  1. Денні – креми, які використовуються в ранішньому догляді і працюють протягом дня ;
  2. Нічні – креми, які використовуються у вечірньому догляді і працюють протягом ночі;
  3. Універсальні – креми, які ефективні і зранку і вночі.

По властивостям можна написати дуже багато, але давайте виділим основні:

  1. Зволожуючий крем для обличчя – це напевно найважливіша властивість, котра потрібна абсолютно всім, не залежно який у вас тип шкіри та який вік. Вони нормалізують водний баланс, за рахунок чого Ваша шкіра буде більш пружною, еластичною, молодою та здоровою. Головними компонентами цього крему будуть: гіалурнова кислота, колаген, аскорбілфосфат магнію (стійка форма вітаміну С), сквален, ланолін, гліцерин.
  2. Антивіковий крем для обличчя – з роками в нашій шкірі сповільнюється вироблення колагену та еластину, за рахунок чого і з’являються морщинки та заломи. Тож, для попередження цих проявів краще використовувати антивіковий крем ще до того як це все проявилось. Головним компонентом цього крему буде: ретинол (з ним потрібно бути обережним, обов’язково потрібна консультація спеціаліста), вітаміни А, Е,С, коензим Q10, пробіотики та пептиди.
  3. Поживний крем для обличчя – такі креми добре підходять тим, в кого ослаблена бар’єрна функція шкіри. Це характерно для сухої та зрілої шкіри, коли сальні залози не виділяють потрібну кількість шкірного сала, яке входить до складу гідроліпідної мантії — природного захисту шкіри. Такі креми допомагають шкірі відновлюватись та оновлюватись. Склад такого крему переважають олії, які допомагають шкірі відновлюватись та гіалуронова кислота.
  4. Зміцнюючий крем для обличчя – допомагає шкірі довше залишатися молодою та свіжою, робить її доглянутою, здоровою та молодий. До складу таких кремів входять кераміди, мультивітаміни та екстракти трав.

Як правильно обрати крем для обличчя?

Обираємо крем з урахуванням часу доби

Універсальний крем – це дуже зручно, але у випадку, коли в тебе молода та не проблемна шкіра. Чому ж так важливо мати окремо денний і окремо нічний крем для шкіри обличчя?

Вдень ділення та відновлення клітин припиняється і активуються терморегулюючі, видільні та захисні фунціі шкіри. Тому головне завдання денного крему – забезпечити нашу шкіру захистом та зволоженням.

Вночі ж все навпаки, клітини шкіри розмножуються, відновлюються та оновлюються. Тому головне завдання нічного крему для обличчя – забезпечити шкіру, за допомогою активних компонентів, додатковими енергоресурсами та допомогти вивести токсини.

Обираємо крем з урахуванням типу шкіри

  1. Крем для нормальної шкіри обличчя – для такого типу шкіри існує єдине правило «не нашкодь!». Нормальний тип шкіри зустрічається досить рідко, вона еластична, гладка, без видимих пір і зморшок, оксамитова з приємним рожевим відтінком. Тут вистачить легкого, живильного крему. У більш зрілому віці можна обрати крем з колагеном, щоб шкіра не втрачала свою еластичність.
  2. Крем для сухої шкіри обличчя – для такого типу шкіри потрібно обирати крем, який містить в собі затримуючі вологу компоненти. Суха шкіра дуже часто лущиться, тріскається та зморшки з’являються раніше. Тут потрібно обирати крем з гліцерином, скваленом, ланоліном та гіалуроновою кислотою.
  3. Крем для жирного типу шкіри – для такого типу шкіри, краще обирати легкий, з ефектом матування крем. Для жирної шкіри характерний блиск, але сушити його не можна, краще надати перевагу зволоженню. Висипання, вугрі, чорні цятки та прищі теж притаманні цьому типу шкіри, тому наша порада, обирати крем з додатковою заспокійливою функцією.
  4. Крем для чутливої шкіри обличчя – така шкіра дуже сильно реагує на активні компоненти крему, тому тут потрібно обирати легкий крем з алантоїном без ароматизаторів та барвників. Дуже важливо враховувати склад, тому що деякі компоненти можуть викликати алергічні реакції і навіть опіки. Тому обов’язково проконсультуйтесь з нашим менеджером перед тим як обирати крем.
  5. Крем для комбінованого типу шкіри – тут було б ідеально наносити крем по зонах, так як цей тип зібрав все найкраще жирність в Т-зоні та сухість в інших зонах. Якщо не розділяти зони, то потрібно обирати легкий, зволожуючий крем із заспокійливою функцією.
  6. Крем для проблемної шкіри обличчя – тут обов’язково потрібна консультація спеціаліста дерматолога та косметолога, самостійно ви можете дуже нашкодити своїй шкірі.

Купити онлайн крем для обличчя в Україні

Якщо Вам необхідний якісний догляд для обличчя, то запрошуємо відвідати наш інтернет-магазин, великий та зручний каталог, зі зручними фільтрами дозволить Вам швидко та легко вибрати потрібний товар, процес оформлення замовлення займає буквально пару хвилин.

Наш магазин працює на території усієї України.

Ми надішлемо Вашу посилку в день замовлення за умови оформлення:

  • Будні дні до 15:00;
  • Субота до 12:00.

В інтернет-магазині Mmeri Ви можете купити якісну доглядову косметику для обличчя, за приємною ціною, а програма лояльності (умови на головній сторінці сайту) дозволить зробити доставку безкоштовною, заощаджуючи Ваш час та гроші.

Бажаємо гарних покупок!

З повагою «Mmeri»

Денні та нічні креми для обличчя: вибираємо правильно

Шкіра відображає не тільки походження та спосіб життя, але й вік та стан здоров'я через колір, тон та пігментацію. Для боротьби з першими ознаками старіння та естетичними дефектами косметичними компаніями створюються різні креми. Залежно від вмісту активних компонентів, вони беруть участь у відновленні, омолодженні, живленні, зміцненні, захисті та лікуванні шкірних покривів.

Креми для шкіри обличчя

Натуральні, якісні та ефективні продукти для догляду можна вибрати та замовити онлайн у спеціалізованому магазині косметики Mmeri. Зручний пошук, детальний опис продукції та допомога продавців-консультантів дозволять зробити правильний вибір.

При покупці крему важливо звернути увагу на час його використання — день чи ніч, що дозволить підвищити ефективність догляду та дійсно отримати результати.

Навіщо потрібний різний крем для обличчя?

Денні та нічні креми відрізняються по тому, як вони дбають про шкіру.

Вночі потрібен той, який глибше проникає в епідерміс та допомагає відновити його. Завдання денного варіанту — захистити обличчя від зовнішніх впливів: забруднень, токсинів, ультрафіолетових променів, перепадів температур.

Косметологи рекомендують виробити звичку використовувати денні та нічні креми щоденно, причому вже з 20 років. Але щоб продукти правильно виконували свою роботу, вони повинні підходити типу шкіри.

Найкращі компоненти для нічного крему

Косметика, призначена для нанесення ввечері, зазвичай має більш щільну структуру, ніж денна. Це пов'язано з тим, що вона повинна зволожувати, заспокоювати та відновлювати шкіру під час сну.

Тому має містити наступні інгредієнти:

  • Ретинол. Похідна вітаміну А, яка має антивікові властивості і допомагає зменшити появу тонких ліній, зморшок і коричневих плям. Також вирівнює та освітлює тон шкіри.
  • Альфа-гідроксикислоти (AHA) та бета-гідроксикислоти (BHA). Складаються з лимонної та інших фруктових кислот, корисні для покращення зовнішнього вигляду тьмяної або попелястої шкіри. Вони м'яко відлущують та пом'якшують, що сприяє більш ефективному проникненню засобу.
  • Гіалуронова кислота (ГК). Речовина, яку організм виробляє природним шляхом. Але ГК, що використовується в кремах для обличчя, зазвичай одержують із рослин. Він утримує вологу та забезпечує пружність.
  • Вітамін Е. Антиоксидант, що зволожує шкіру та освітлює колір обличчя. Один із компонентів шкірного сала — олії, яку наша шкіра виробляє для зволоження та захисту. І вік, і пошкодження від сонця знижують рівень вітаміну Е, тому він включається до складу нічних кремів.
  • Ресвератрол. Антиоксидант, який допомагає при окислювальному стресі, знімаючи почервоніння, подразнення та гіперпігментацію. Також може прискорити загоєння чи регенерацію пошкодженої шкіри та зменшити ознаки старіння.

Перелічені компоненти найбільш вивчені наукою. При цьому постійно з'являються нові речовини, які успішно використовуються у косметології.

Інгредієнти для денних кремів

Завдання такої косметики — захистити шкіру від негативного впливу навколишнього середовища. Вони відрізняються легкою текстурою, швидко вбираються і залишають відчуття тяжкості на шкірі.

Основними компонентами вважаються:

  • Фактор захисту від сонця (SPF) 15 або вище. Якщо вам потрібний додатковий захист від сонця, зверніть увагу на корейські та японські засоби догляду за шкірою, які за своїми формулами випереджають європейські бренди.
  • Вітамін C. Підвищує вироблення колагену, освітлює шкіру, вирівнює пігментацію, захищає від сонячних променів та прискорює загоєння ран.

При цьому денні креми можуть бути різної дії: живильні, антивікові або зволожувальні. Використання двох засобів — для дня та для ночі — загального призначення підвищить ефективність косметики.

Вибираючи крем, слід орієнтуватися на тип шкіри.

Креми для обличчя

Якщо вона у вас чутлива, жирна або схильна до прищів, рекомендується уникати використання олій, восків та вазеліну. Вони надто важкі й можуть закоркувати пори та посилити прищі.

Для сухої потрібні зволожувальні засоби, а для вікової — з ефектом ліфтингу.

У каталозі магазину Mmeri ви знайдете будь-який косметичний продукт незалежно від проблеми, яку необхідно вирішити. Якість продукції, підтверджена сертифікатами, та вигідні ціни на косметику зроблять догляд за обличчям ефективним, безпечним та доступним.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.