Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Гелі для вмивання

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Тип шкіри
Вік
Призначення
Час застосування
Ступінь захисту
Об'єм
Тип упаковки
Бренд
Країна виробник
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Навіщо очищувати шкіру обличчя?

Очищення шкіри обличчя – найголовніший етап щоденного догляду за шкірою обличчя, без якого подальші доглядові засоби будуть неефективні. Але багато хто вважає, що умивання – проміжний, що не вимагає особливої уваги, процес. І деколи навіть засіб для вмивання багато хто спеціально не підбирає, а використовує звичне мило. Адже нічого складного робити не потрібно, намочив – намилив – змив.

Недбале ставлення до етапу умивання може призвести не тільки до неприємного відчуття стягнутості, сухості але і до серйозних дерматологічних захворювань шкіри обличчя. Уникнути цього допоможуть ну дуже прості правила вмивання та правильно підібраний засіб, завдяки яким ви отримаєте чисту, здорову та доглянуту шкіру.

Як обрати засіб для вмивання?

Дуже важливо обрати засіб, який підходить саме Вам. Для правильного підбору засобу для вмивання, Ви завжди можете звернутись за консультацією до наших спеціалістів, які підберуть  ідеальний засіб під ваш запрос. Щоб обрати правильний засіб самостійно, вам потрібно орієнтуватись на свій тип шкіри.
 

  1. Нормальна шкіра. Сама «некапризна» шкіра, але це не означає, що для неї не потрібен правильний догляд. Слід обирати засоби з тонізуючим та зволожуючим ефектом. З екстрактом зеленого чаю, лаванди чи троянди.
  2. Суха шкіра.  Для сухої шкіри підбирайте неконцентровані засоби. Відмовтеся від мила, віддавши перевагу гелям (злегка розведеним водою) і пінкам. Вибирайте засоби, до складу яких входять зволожуючі компоненти (масло ши, гліцерин і вітамін Е) і натуральні антисептики (ромашка, календула).
  3. Чутлива шкіра. Для вмивання підійдуть заспокійливі засоби з екстрактами алое, грейпфруту, гамамелісу, ромашки, м’яти. Для підтримки кислотно-лужного балансу рівень рН засобу має бути 5,5.
  4. Жирна шкіра. Найбільш ефективними будуть засоби з деревним вугіллям і екстрактом чайного дерева. Такі натуральні компоненти допоможуть привести в норму гідро-ліпідний статус шкіри, надати їй матовості, прибрати жирний блиск, а також будуть боротися зі збудниками запальних процесів.

Правильне вмивання

 

Звучить дуже смішно, але без цих правил, Ви не отримаєте бажаний результат чистої шкіри. Вони дуже прості, дотримуватись них не викличе труднощів.

  1. Змивати косметику до вмивання, це два різні етапи очищення. У випадку, якщо наносити засіб для вмивання поверх декоративної косметики – ми розмазуємо її з пилом, потом та сальними виділеннями по всій поверхні шкіри, забиваючи ти самим пори. А після такого «вмивання» ми ще наносим доглядові засоби. І як результат – ми маємо забиті пори, чорні цятки, нездоровий колір обличчя і акне. Тому дуже важливо спочатку зняти макіяж за допомогою гідрофільної олійки, лосьйону, міцелярної води а вже потім вмиватись.
     
  2. Мити руки. Дуже важливо мити руки перед кожним етапом догляду, це здається дуже простим правилом, але багато хто цього не дотримується. Якщо руки не мити, то Ви додаєте бактерій і розносите їх по всій площині шкіри, що призводить до не дуже приємних наслідків, таких як: прищі, акне, висипи і тп.
     
  3. Температура води при вмиванні. Контрастні процедури звичайно корисні для шкіри але тут доречним буде висловлювання «що занадто – то не здраво», це означає що не потрібно починати своє вмивання з дуже холодної або гарячої води.  Особливо, в момент, коли ваша температура шкіри сильно відрізняється від нормальної (наприклад палахкотить шкіра після перебування на відкритому сонці влітку, або переохолоджена після довгої прогулянки взимку). В таких випадках, необхідно використовувати воду, яка на декілька градусів відрізняється від температури вашої шкіри, тому що сильний перепад температури може призвести до запалень та лущення, а при постійному такому стресі може бути рецидив захворювань, якщо такі були раніше. Якщо Ви, все таки,  хочете зробити контрастні процедури, то обов’язково відштовхуйтесь від початкової температури і поступово її змінюйте, обов’язково давайте шкірі звикнути до кожної зміни в температурі.
     
  4. Процес вмивання. Тут важливо приділити достатню увагу самому процесу, спіньте ваш засіб в долонях і потім нанесіть на обличчя. Обережно, легкими рухами продовжуйте масувати обличчя до хвилини. Не потрібно фанатично терти шкіру, це може призвести до не бажаних наслідків у вигляді раннього старіння, запалень та механічних пошкоджень шкіри. Обов’язково, ретельно змивайте засіб, тому що залишки таких компонентів як ПАВ можуть викликати подразнення, запалення та забивати пори.
     
  5.  Витирання обличчя. Чудовий варіант для витирання — паперові рушники. Якщо користуєтесь звичайним рушником, міняйте його, як мінімум, двічі на тиждень. Після вмивання не варто терти обличчя — обережно промокніть його рушником. Обличчя «не любить» коли його розтирають, адже це приводить до лущення і пошкоджень верхнього шару епідермісу. Далі бажано протерти лице тоніком — це допоможе вирівняти рН-баланс шкіри після контакту з водою.

 

Купити онлайн засоби для вмивання в Україні

 

Якщо Вам необхідний якісний догляд для обличчя то запрошуємо відвідати наш інтернет-магазин, великий та зручний каталог, зі зручними фільтрами дозволить Вам швидко та легко вибрати потрібний товар, процес оформлення замовлення займає буквально пару хвилин.

Наш магазин працює на території усієї України.


Ми надішлемо Вашу посилку в день замовлення за умови оформлення:

  • Будні дні до 15:00;
  • Субота до 12:00.


В інтернет-магазині Mmeri Ви можете купити якісну доглядову косметику для обличчя, за приємною ціною, а програма лояльності (умови на головній сторінці сайту) дозволить зробити доставку безкоштовною, заощаджуючи Ваш час та гроші.

Бажаємо гарних покупок!

З повагою «Mmeri»

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.